Gépjármű azonosító: 2786-22062805
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 12 690 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2021 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/04 |
| Futott km: | 162 283 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Lemeztető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 070 kg |
| Össztömeg: | 2 850 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 810 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hengerűrtartalom: | 2967 cm³ |
| Teljesítmény: | 210 kW, 286 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EDC (elektronikus lengéscsillapítás vezérlés), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, lemeztető, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, második tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |