Gépjármű azonosító: 2786-22421070
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 12 290 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2023/11 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Kombi |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/11 |
| Futott km: | 44 525 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe: | Bézs / Tört fehér |
| Tető: | Lemeztető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 650 kg |
| Össztömeg: | 2 170 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 500 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1998 cm³ |
| Teljesítmény: | 115 kW, 156 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Felszereltség | |
| 9 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, lemeztető, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, sportülések, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |