Gépjármű azonosító: 2786-22614658
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 7 590 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2017/09 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/12 |
| Futott km: | 249 117 km |
| Szállítható személyek száma: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Motoros napfénytető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 640 kg |
| Össztömeg: | 2 220 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 465 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hengerűrtartalom: | 2967 cm³ |
| Teljesítmény: | 160 kW, 218 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 9 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, állófűtés, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bi-xenon fényszóró, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, menetfény, motoros napfénytető, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, riasztó, sebességfüggő szervókormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatóradar, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott. | |
| Leírás | |
| Bizományos értékesítés DasWeltAuto. feltételek nélkül! Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |