Gépjármű azonosító: 2786-22641027
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 7 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2018/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/05 |
| Futott km: | 91 650 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Fehér (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Motoros napfénytető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 570 kg |
| Össztömeg: | 2 150 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 530 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1798 cm³ |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, memóriás vezetőülés, menetfény, motoros napfénytető, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rablásgátló, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, garázsban tartott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |