Gépjármű azonosító: 2786-22678712
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 8 490 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2020/06 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Coupe |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/06 |
| Futott km: | 150 185 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Nyitható napfénytető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 580 kg |
| Össztömeg: | 2 180 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 563 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható napfénytető, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |