Gépjármű azonosító: 2786-22747762
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 6 490 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2019/02 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/03 |
| Futott km: | 195 714 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 540 kg |
| Össztömeg: | 2 245 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 625 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |