Gépjármű azonosító: 2786-22753604
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 17 490 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2018 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/10 |
| Futott km: | 161 048 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétkék (metál) |
| Kárpit színe: | Szürke |
| Tető: | Nyitható panorámatető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 220 kg |
| Össztömeg: | 2 890 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 605 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hengerűrtartalom: | 2967 cm³ |
| Teljesítmény: | 210 kW, 286 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WMA lejátszás, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, második tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |