Gépjármű azonosító: 2786-22754616
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 6 649 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2020/11 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/01 |
| Futott km: | 74 548 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétszürke |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Lemeztető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 585 kg |
| Össztömeg: | 1 980 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 341 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, lemeztető, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, szervokormány, színezett üveg, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, frissen szervizelt, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |