Gépjármű azonosító: 2786-22760680
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 6 690 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2019/12 |
| Állapot: | Normál |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/02 |
| Futott km: | 198 609 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Világosszürke (metál) |
| Kárpit színe: | Bézs |
| Tető: | Motoros napfénytető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 590 kg |
| Össztömeg: | 2 160 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 625 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, álló helyzeti klíma, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, motoros napfénytető, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - levehető fejjel, WMA lejátszás, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |