Gépjármű azonosító: 2786-22763675
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 23 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2020/02 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/02 |
| Futott km: | 151 668 km |
| Szállítható személyek száma: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe: | Bézs |
| Tető: | Nyitható panorámatető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 505 kg |
| Össztömeg: | 3 250 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 355 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 2925 cm³ |
| Teljesítmény: | 243 kW, 330 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, álló helyzeti klíma, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus hengerlekapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, erősítő, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WMA lejátszás, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, garázsban tartott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |