Gépjármű azonosító: 2786-22822858
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 3 000 000 Ft + áfa |
| Bruttó vételár: | 3 810 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2014/09 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Zárt |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/06 |
| Futott km: | 271 407 km |
| Szállítható személyek száma: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 970 kg |
| Össztömeg: | 3 500 kg |
| Raktér térfogata: | 13 m³ |
| Raktér hossza: | 3,8 m |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2299 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, első tulajdonostól, nem dohányzó, szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Bizományos értékesítés DasWeltAuto. feltételek nélkül! Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |