Gépjármű azonosító: 2786-22848825
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 12 490 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2019/01 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Sedan |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/12 |
| Futott km: | 134 651 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Sötétkék (metál) |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 900 kg |
| Össztömeg: | 2 475 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 530 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hengerűrtartalom: | 2967 cm³ |
| Teljesítmény: | 210 kW, 286 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 9 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |