Gépjármű azonosító: 2786-22870611
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 12 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2019/01 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/03 |
| Futott km: | 108 581 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Kék (metál) |
| Kárpit színe: | Fehér |
| Tető: | Nyitható panorámatető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 750 kg |
| Össztömeg: | 2 400 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 525 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1998 cm³ |
| Teljesítmény: | 185 kW, 252 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikus hengerlekapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WMA lejátszás, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, második tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |