Gépjármű azonosító: 2786-22870884
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 13 490 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2018/03 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Cabrio |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/05 |
| Futott km: | 61 746 km |
| Szállítható személyek száma: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Vászontető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 915 kg |
| Össztömeg: | 2 340 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 380 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hengerűrtartalom: | 2995 cm³ |
| Teljesítmény: | 260 kW, 354 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 12 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hátsó fejtámlák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, mélynyomó, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vászontető, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, frissen szervizelt, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |