Gépjármű azonosító: 2786-22879316
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 3 590 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2018/02 |
| Állapot: | Normál |
| Kivitel: | Egyterű |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/09 |
| Futott km: | 151 285 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Lemeztető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 403 kg |
| Össztömeg: | 1 915 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 471 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 70 kW, 95 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, garantált km futás, nem dohányzó. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |