Gépjármű azonosító: 2786-22908180
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 17 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2023/09 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/09 |
| Futott km: | 87 849 km |
| Szállítható személyek száma: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe: | Világosbarna |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 101 kg |
| Össztömeg: | 2 840 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 302 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 173 kW, 235 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 12 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |