Gépjármű azonosító: 2786-22913104
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 14 990 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2026/01 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Kombi |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2030/01 |
| Futott km: | 1 490 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Világosszürke (metál) |
| Kárpit színe: | Barna |
| Tető: | Nyitható panorámatető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 870 kg |
| Össztömeg: | 2 310 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 500 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin/elektromos |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 105 kW, 143 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, nem dohányzó, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| OMODA és Jaecoo Szalonunk Azonnal Elvihető Tesztautója!7 év / 150.000 km Garanciával!7 év / 1.000.000 Kiterjesztett Garancia a motorra és villanymotorra!A tájékoztatás nem teljeskörű, információkért és tesztvezetéssel kapcsolatban forduljon bizalommal az értékesítő kollégáinkhoz. | |