Gépjármű azonosító: 2786-22925035
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 6 690 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2022/12 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/12 |
| Futott km: | 42 755 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Kék |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Lemeztető |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 235 kg |
| Össztömeg: | 1 740 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 400 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 81 kW, 110 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 4 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, hátsó fejtámlák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, rádió, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |