Gépjármű azonosító: 2786-22952884
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 4 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2021/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/05 |
| Futott km: | 173 472 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 343 kg |
| Össztömeg: | 1 890 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 395 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 7 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |