Gépjármű azonosító: 2786-22970113
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 4 890 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2020/07 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/07 |
| Futott km: | 71 042 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 225 kg |
| Össztömeg: | 1 685 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 467 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 81 kW, 110 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 4 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |