Gépjármű azonosító: 2786-22974993
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 4 690 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2020/10 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2026/10 |
| Futott km: | 53 189 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Bordó (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Tető: | Lemeztető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 325 kg |
| Össztömeg: | 1 760 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 395 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 998 cm³ |
| Teljesítmény: | 73 kW, 99 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fűthető első ülés, fűthető kormány, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |