Gépjármű azonosító: 2786-22977901
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 4 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2018/05 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/05 |
| Futott km: | 7 695 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Narancs (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 155 kg |
| Össztömeg: | 1 610 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 351 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 70 kW, 95 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 4 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, rádió, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Sebességhatároló berendezéssel!App-Connect/ Apple Carplay előkészítéssel!Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |