Gépjármű azonosító: 2786-23004662
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 5 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2008/04 |
| Állapot: | Normál |
| Kivitel: | Mozgóbolt, büfékocsi |
| Futott km: | 235 068 km |
| Szállítható személyek száma: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Saját tömeg: | 2 060 kg |
| Össztömeg: | 3 500 kg |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2287 cm³ |
| Teljesítmény: | 88 kW, 120 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| . | |
| Leírás | |
| Egyedileg kialakitott, professzionalis grillcsirkes mozgo egyseg Fiat Ducato alapjarmuvon.Az auto teljes egeszeben rozsdamentes acellal burkolt, vendeglatasra felkeszitett, gazrendszerrel, vizrendszerrel es premium sutoegysegekkel ellatva.Technikai reszletek:- Alapjarmu: Fiat Ducato (jo allapotban, uzemkepes, jelenleg ideiglenesen kivonva a forgalombol)Grillcsirkesutok: - 2 db professzionalis gazos grillcsirkesuto- Osszesen 16 nyarsat fogad (2x8)- Konyhatechnika:- 2 db ipari fritoz- Uvegajtos allohuto, fagyasztó szekrény- Kezmoso es mosogato viztartallyal es nyomas alatti rendszerrel - Rozsdamentes pultok, tarolok, tuzolto berendezes- LED vilagitas - Kulso jellemzok:- Felhajthato kiszolgalo ablak- Megjegyzes: A jarmu jelenlegi dekoracioja (logo es arculat) sajat vedjegyoltalom alatt all, ez eltavolitasra kerul az ertekesitest kovetoen!Allapot es hasznalat:A jarmu mukodokepes, azonnal uzembe allithato. Minden rendszer (gaz, sutes, hutes, viz, vilagitas) kiprobalhato. Higienikus, karbantartott, megkimelt allapot.Ajanlott:- Street food vallalkozas inditasara vagy bovitesere- Mobil vendeglatashoz, kitelepuleshez, rendezvenyekre - Forgalmas pontokon torteno arusitasra | |