Gépjármű azonosító: 2786-23022319
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 17 990 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2023 |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2027/08 |
| Futott km: | 16 070 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete / Piros |
| Tető: | Nyitható panorámatető |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 669 kg |
| Össztömeg: | 2 200 kg |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1991 cm³ |
| Teljesítmény: | 225 kW, 306 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 9 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |