Gépjármű azonosító: 2786-23027094
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 7 490 000 Ft |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2022/02 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/02 |
| Futott km: | 124 846 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 491 kg |
| Össztömeg: | 2 100 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 577 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata sebességváltó |
| Hajtás: | Első kerék |
| Felszereltség | |
| 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata sebességváltó, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. | |
| Leírás | |
| Ellenőrzött, minőségi használt autók garanciával. Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |