Gépjármű azonosító: 2786-23087743
| Ár, költségek | |
| Vételár: | 14 990 000 Ft |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Gépjármű adatai | |
| Évjárat: | 2018/02 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Műszaki vizsga érvényessége: | 2028/05 |
| Futott km: | 224 563 km |
| Szállítható személyek száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe: | Barna |
| Tető: | Nyitható panorámatető |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 020 kg |
| Össztömeg: | 2 745 kg |
| Csomagtartó térfogata: | 505 liter |
| Műszaki adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin/elektromos |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hengerűrtartalom: | 2995 cm³ |
| Teljesítmény: | 250 kW, 340 LE |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hajtás: | Összkerék |
| Felszereltség | |
| 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus hengerlekapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott. | |
| Leírás | |
| Részletes információkért, kérem keressék értékesítő kollégáinkat! A hirdetésben szereplő adatok nem minősülnek ajánlattételnek! Az esetleges hibás adatokért jogosultsági lehetőséggel élünk. | |